KOBİ'ler İçin Toplu SMS Hizmeti

 • Küçük ve orta büyüklükte bir işletme sahibiyseniz, işlerinizi büyütmek ve daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmak için başvurabileceğiniz çok sayıda yöntem bulunur. Mesaj Üssü tarafından size sunulan toplu SMS hizmeti, bu avantajlardan yalnızca biri! Turkcell Mesaj Üssü KOBİ toplu SMS hizmeti ile bölgenizdeki ya da daha geniş bir portföydeki pek çok müşteri adayına işletmenizin kampanyalarını, fırsatlarını ve avantajlarını kolayca duyurabilir ve böylece tek seferde çok sayıda kişiye kolayca ulaşabilirsiniz. Çoklu mesajlaşma avantajı sayesinde eski müşterilerinizi de geri kazanabilir ve KOBİ'nizin iş potansiyeline rahatça ulaşabilirsiniz.

 • Toplu SMS Gönderme Hizmeti ile Tanışın

  Toplu mesajlaşma, pek çok ticari kuruluşun en önemli reklam yöntemleri arasında ilk sıralarda yer alır. Hedef kitleye doğrudan ulaşma imkânı sağlayan ve potansiyel müşterilerinize işletmenizin avantajlarını kolayca aktarabilmenizi mümkün hâle getiren toplu SMS mikro işletmeler için de son derece uygun bir tanıtım yöntemidir. Toplu SMS gönderme, ağırlıklı olarak enterprise firmalara ve büyük çaplı şirketlere uygun bir yöntem olarak görülse de esasında bu yöntem küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için de son derece idealdir. Özellikle daha önce sizden alışveriş yapmış kişilere, bölgenizde yaşayan potansiyel müşterilere ve verdiğiniz hizmeti arayan kişilere doğrudan ulaşabilmenizi sağlamaları sebebiyle iş hacminize direkt katkı sunan toplu SMS sistemi, Turkcell Mesaj Üssü tarafından size sunulan imkânlarla rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Mikro işletmeler için toplu SMS gönderiminde bulunmak için Turkcell'in “Toplu SMS yolla” hizmetinden yararlanmanız yeterlidir. Hizmetten yararlanmak için ise KOBİ'niz adına şirket hattı sahibi olmanız ve Turkcell Mesaj Üssü ile iletişim kurmanız gerekir.

 • Orta Ölçekli İşletmeler için Toplu SMS Avantajlarından Yararlanın

  Orta ölçekli işletmeler için toplu SMS hizmeti, işletmenizin daha geniş bir hedef kitleye kolayca ulaşmasını sağlamanın en pratik yollarından biridir. Çoklu mesaj gönderme hizmeti, işletmenizin en güncel kampanyalarını, fiyatlarını ve avantajlarını müşteri adaylarınızla sadece saniyeler içinde paylaşabilmenize olanak tanır. Her türlü reklam faaliyetinden çok daha düşük bütçelerle gerçekleştirilebilen çoklu SMS faaliyetleri, tanıtım için yüksek bütçeler ayırmak istemeyen küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için de son derece idealdir. Toplu SMS aktiviteleri; sezonluk, dönemlik ya da günlük kampanyalarınızı tanıtmanız için de en uygun iletişim yöntemlerinden biridir. Pek çok reklam ve tanıtım yönteminde potansiyel müşterilerinize ulaşmanız, belirli bir zaman alabilir ve bu durum da kısa süreli kampanyaların beklenen ilgiyi görememesine yol açabilir. Toplu mesaj yöntemi ise müşterilerinize hızla ulaşabilmenizi sağlar ve böylece haftalık, günlük ve hatta saatlik kampanyalarınızın bile yüksek ilgi görmesine yardımcı olur. Kurumsal SMS hizmeti, aynı zamanda işletmenizdeki değişimleri duyurmanız için de uygun bir yöntemdir. Adres, fiyat, çalışma saati gibi konularda yaşanan değişiklikleri Kobilere özel toplu SMS servisi sayesinde kısa sürede duyurabilir ve böylece değişiklik nedeniyle müşteri kaybetme riskinden kurtulabilirsiniz. Toplu SMS hizmeti sayesinde ayrıca;

  • Mesajlarınızın geri dönüşlerini raporlayabilir,
  • Mesajlarınızın geri dönüşlerini raporlayabilir,
  • Kendi müşteri portföyünüzden yararlanabilir,
  • Abonelere özel ayrı mesaj içerikleri oluşturabilir,
  • Herhangi bir altyapı kurulumu olmaksızın maksimum müşteri sayısına ulaşabilirsiniz.
 • Mesaj Üssü Kobiler için Toplu SMS Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

  Turkcell Mesaj Üssü, kobiler için özel olarak başlıklı SMS gönderme hizmetini üç farklı şekilde sunar. Ön ödemeli Dijital Mesajlaşma Servisi'ni faturasız hatlarda kullanabilir ve önden yaptığınız ödeme miktarınca başlıklı SMS atabilirsiniz. Taahhütsüz DMS paketlerinde yolladığınız SMS kadar ödeme yapar, Taahhütlü DMS paketlerinde ise verdiğiniz taahhüt süresi boyunca paketinizdeki tüm SMS haklarınızı toplu SMS programı aracılığıyla müşterilerinizi bilgilendirmek amacıyla kullanabilirsiniz. Eğer siz de KOBİ'nizin iş hacmini zirveye ulaştırmak istiyorsanız, hemen Turkcell Mesaj Üssü toplu SMS gönderme avantajlarından yararlanabilir ve işletmenizin tanıtımını son derece cazip fiyatlarla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.