Toplu MMS Mesajlaşma Servisi

 • Kurumsal firmaların mobil pazarlamada hedef kitlesiyle iletişime geçtiği birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de toplu MMS’lerdir. Zengin içerikli mesaj (ZİM), multimedya mesajı, çoklu MMS gibi adlarla da nitelendirilen toplu MMS’ler sayesinde, hedef kitle ile çeşitli görsel, video ya da logolar ile iletişime geçilebilmektedir.
 • Toplu MMS Nedir?

  Toplu MMS (multimedya mesajı), kurumsal firmaların çeşitli görsel, video ve benzeri materyalleri barındıran MMS’leri toplu bir şekilde hedef kitlesine iletmesi olarak tanımlanabilir. Toplu MMS’ler sayesinde mobil cihazlar üzerinden kullanıcılarla daha etkili bir şekilde iletişime geçilebilir. Nitekim toplu MMS sistemlerinde, toplu SMS mesajlarından farklı olarak mesajlar çeşitler görsel, video ve dosyalarla zenginleştirilebilmektedir. Çoklu MMS’lerin bu farkı, mesajın daha dikkat çekici olmasını sağladığından dolayı avantaj sağlar. Toplu zengin içerikli mesajlarda yer verilen görsel ve video gibi materyallerin bir diğer avantajı ise daha akılda kalıcı ve etkili olmasıdır. Nitekim bu tür mesajlar sayesinde hedef kitlenin birden fazla duyu organına aynı anda hitap edilebilmektedir. Toplu zengin içerikli mesajlar ile hem satış odaklı hem de hedef kitleyi eğlendirebilecek içerikler iletilebilir. Bu açıdan toplu MMS mesajlarının doğru kullanılması, uzun vadede hem satış grafiklerini arttırma hem de müşteri sadakati açısından kurumsal markalara ve KOBİ’lere avantaj sağlayabilir.
 • Çoklu MMS Mesajı Kullanımı ve Avantajları

  Mobil cihazlar üzerinden hedef kitlesiyle etkili bir şekilde iletişim kurmak isteyen kurumsal firmaların ya da kişilerin kullanabileceği toplu zengin içerikli mesaj sistemine hızlı bir şekilde kayıt olunabilir. Herhangi bir döküman hazırlamadan hızlı bir şekilde zengin içerikli mesaj programından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Panel üzerinden dilerseniz kendi adınızı, dilerseniz de şirketinizin adını mesaj başlığı olarak ayarlayabilir ve abone olmanızla birlikte müşterilerinize toplu MMS göndermeye başlayabilirsiniz. Tasarımı ve yönlendirmeleri ile son derece kolay bir kullanım sunan MesajÜssü çoklu MMS hizmetini zorlanmadan kullanabilirsiniz.

  MesajÜssü’nün toplu MMS (multimedya mesajlaşma) servisi birçok avantaj sunmaktadır. Müşterileriniz için hazırladığınız kampanya bildirimlerini, özel gün kutlamalarını ve diğer metinleri görsel, müzik ve video eşliğinde sunabilirsiniz. Bu sayede hedef kitleniz için hazırladığınız mesajı daha eğlenceli bir formatta sunabilirsiniz. Görsel ve video gibi farklı materyallerle toplu MMS mesajları atabileceğinizden dolayı multimedya mesajınızı daha güçlü kılabilirsiniz. Nitekim çoklu MMS servisi ile mesajlarınızı daha dikkat çekici, akılda kalıcı ve etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Firmanızın ya da şahsınızın mesajınızı tasarlamak isterseniz, görsel seçerek MesajÜssü üzerinden kendi multimedya mesajınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.

  MesajÜssü toplu MMS servisinde raporlama özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde gönderdiğiniz MMS’lerin yarattığı etkileri inceleyebilir ve elde ettiğiniz çıktılar doğrultusunda daha etkili toplu MMS gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca MesajÜssü çoklu MMS programında iptal mesajlarınızı bir araya getirebileceğiniz kısa numarayı da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Toplu MMS Fiyatları

  MesajÜssü toplu MMS servisinden daha iyi yararlanabilmeniz adına farklı toplu MMS paketleri oluşturduk. Her bir paket farklı içeriği sahip olmakla birlikte; farklı fiyat aralığına sahiptir. Sizlere sunduğumuz toplu MMS fiyatlarına hemen göz atmaya başlayabilir; şirketiniz ya da kendiniz için en iyi toplu MMS paketini seçebilirsiniz.