Mesaj Üssü Toplu SMS Paneli

  • Günümüzde kurumsal firmaların müşterileri ile iletişime geçebileceği birçok kanal bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de toplu SMS sistemidir. Toplu SMS programı sayesinde kurumsal firmalar, hedef kitleleri arasında yer alan on binlerce insan ile mobil cihazlar üzerinden etkileşim kurabilirler.
  • Toplu SMS Nedir?Toplu SMS; bir SMS paneli üzerinden kurumsal firmaların müşterilerine yönelik özel gün kutlama, kampanya ve yeni ürünler hakkında bilgi verme, yeni hizmetleri duyurma gibi amaçlarla kullandığı bir sistem olarak tanımlanabilir. Bir duyuru çeşidi olan toplu SMS sistemi sayesinde daha önceden belirlenen bir mesaj tek bir tuşla binlerce kişiye iletilebilir. Çoklu SMS gönderme programı hem satışa hem de müşterilerle duygusal bağ geliştirmeye yönelik fayda sağlayabilen bir sistemdir. Nitekim çoklu mesaj gönderme programı ile hedef kitle içerisinde yer alan müşteriler belli bir ürünü ya da hizmeti satın almaya teşvik edilebilir. Bununla birlikte toplu SMS gönderme programı ile satış odaklı mesajların yanı sıra doğum günü kutlama, gündeme dair kullananların işine yarayacak bilgiler paylaşma gibi iletişim çalışmaları da yapılabilir. Dolayısıyla kurumsal firmalar toplu mesaj atma programı sayesinde hem satış grafiklerini iyileştirebilir hem de müşteri sadakatini arttırabilirler.
  • Turkcell Mesaj Üssü’nün Kullanımı ve Avantajları Müşterileriyle daha sağlıklı bir iletişim kurmayı hedefleyen kurumsal şirketlerin faydalanabileceği Turkcell Mesaj Üssü’ne hızlı bir şekilde abone olabilirsiniz. Herhangi bir imza ya da evrak süreci gerektirmeden SMS atma programından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell mesaj panelinde firma adını mesaj başlığı olarak belirleyebilir ve abonelik başvurusu yaptığınız gün ile birlikte toplu mesaj gönderimine başlayabilirsiniz. Sade ara yüzü ile kullanımı son derece kolay olan Turkcell Mesaj Üssü’nde hiç zorlanmadan mesaj gönderme programını kullanabilirsiniz. Kullanımınızı kolaylaştırmak için Mesaj Üssü’nü kullanırken size yönlendirmeler de yapılmaktadır.

    Bir toplu SMS paneli olan Turkcell Mesaj Üssü, kurumsal müşterilerine birçok yönden fayda sağlar. Hedef kitlenizde yer alan kişilerle kolay bir şekilde iletişime geçebileceğiniz kurumsal SMS servisinde dilerseniz özel gün kutlamaları yapabilir; dilerseniz de yeni ürün, kampanya, indirim ve servisleriniz hakkında hızlı bir şekilde bilgi verebilirsiniz. Verilerden yola çıkarak kişileri gruplayabilir; doğru mesajları, doğru insan gruplarına iletebilirsiniz. Bu sayede Turkcell kurumsal Mesaj Üssü ile gönderdiğiniz mesajlardan daha fazla geri dönüşüm elde edebilirsiniz. Üstelik Mesaj Üssü’nde yer alan gelişmiş raporlama özelliği sayesinde toplu SMS gönderimlerinizin sonuçlarını raporlayabilir ve analiz edebilirsiniz. Bu sayede hedef kitlenizle daha doğru bir iletişim biçimi geliştirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak toplu mesajlaşma sistemi olan Turkcell Mesaj Üssü’nde, iptal mesajlarını toplayabileceğiniz kısa numarayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  • Turkcell Mesaj Üssü Fiyatları Turkcell Mesaj Üssü hizmetinden daha verimli yararlanabilmeniz adına farklı ihtiyaçlara yönelik kurumsal SMS paketleri oluşturduk. Sizler için sunduğumuz paketlerin her biri farklı SMS hakkına ve kullanım fiyatına sahip. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere sunulan toplu SMS paketlerine göz atmaya başlayabilir; şirketiniz için en uygun kurumsal SMS paketini seçebilirsiniz. Üstelik aynı paket içinden hem SMS hem de Zengin İçerikli Mesaj (ZİM) gönderimi yapabilirsiniz.