Mesaj Üssü Toplu SMS Paneli

  • Kurumsal firmaların mobil pazarlamada hedef kitlesiyle iletişime geçtiği birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de zengin içerikli mesajlardır. ‘’ZİM’’ olarak kısaltılan ve toplu MMS olarak da bilinen zengin içerikli mesajlar sayesinde, hedef kitleyle çeşitli görsel, video ya da logolarla iletişime geçilebilmektedir.
  • Toplu Zengin İçerikli Mesaj (ZİM) Nedir?Toplu zengin içerikli mesaj “ZİM”, kurumsal firmaların çeşitli görsel, video ve benzeri materyalleri barındıran MMS’leri toplu bir şekilde hedef kitlesine iletmesi olarak tanımlanabilir. Toplu ZİM’ler sayesinde mobil cihazlar üzerinden kullanıcılarla daha etkili bir şekilde iletişime geçilebilir. Nitekim toplu MMS sistemlerinde, toplu SMS’lerden farklı olarak mesajlar çeşitler görsel, video ve dosyalarla zenginleştirilebilmektedir. Toplu MMS’lerin bu farkı, mesajın daha dikkat çekici olmasını sağladığından dolayı avantaj sağlar. Toplu zengin içerikli mesajlarda yer verilen görsel ve video gibi materyallerin bir diğer avantajı ise daha akılda kalıcı ve etkili olmasıdır. Nitekim bu tür mesajlar sayesinde hedef kitlenin birden fazla duyu organına aynı anda hitap edilebiliyor. Toplu zengin içerikli mesajlar ile hem satış odaklı hem de hedef kitleyi eğlendirebilecek içerikler iletilebilir. Bu açıdan toplu ZİM servisinin doğru kullanılması, uzun vadede hem satış grafiklerini arttırma hem de müşteri sadakati açısından kurumsal markalara avantaj sağlayabilir.
  • Turkcell Zengin İçerikli Mesaj Kullanımı ve Avantajları Mobil cihazlar üzerinden hedef kitlesiyle etkili bir şekilde iletişim kurmak isteyen kurumsal firmaların ya da kişilerin kullanabileceği Turkcell zengin içerikli mesaj sistemine hızlı bir şekilde kayıt olunabilir ve hızlı bir şekilde zengin içerikli mesaj programından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Panel üzerinden şirketinizin adını mesaj başlığı olarak ayarlayabilir ve abone olmanızla birlikte müşterilerinize toplu MMS göndermeye başlayabilirsiniz. Tasarımı ve yönlendirmeleri ile son derece kolay bir kullanım sunan Turkcell toplu MMS hizmetini zorlanmadan kullanabilirsiniz.

    Mesaj Üssü’nün toplu MMS (multimedya mesajlaşma) servisi, kullanıcılar için birçok avantaj sunmaktadır. Müşterileriniz için hazırladığınız kampanya bildirimlerini, özel gün kutlamalarını ve diğer metinleri görsel, müzik ve video eşliğinde sunabilirsiniz. Bu sayede hedef kitleniz için hazırladığınız mesajı daha eğlenceli bir formatta sunabilirsiniz. Görsel ve video gibi farklı materyallerle toplu MMS atabileceğinizden dolayı mesajınızı daha güçlü kılabilirsiniz. Nitekim toplu MMS servisi ile mesajlarınızın daha dikkat çekici, akılda kalıcı ve etkili olması mümkündür. Firmanızın ya da kendinizin ZİM’ini tasarlamak isterseniz, görsel seçerek Mesaj Üssü üzerinden kendi ZİM’inizi hızlıca oluşturabilirsiniz.

    Turkcell Mesaj Üssü ZİM servisinde raporlama özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde gönderdiğiniz MMS’lerin yarattığı etkileri inceleyebilir ve elde ettiğiniz çıktılar doğrultusunda daha etkili MMS’ler oluşturabilirsiniz. Ayrıca Mesaj Üssü toplu MMS programında iptal mesajlarınızı bir araya getirebileceğiniz kısa numarayı da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  • Turkcell Mesaj Üssü ZİM Fiyatları urkcell Mesaj Üssü servisinden daha iyi yararlanabilmeniz adına farklı Mesaj Üssü paketleri oluşturduk. Her bir paket farklı içeriği sahip olmakla birlikte; farklı fiyat aralığına sahiptir. Tek bir Mesaj Üssü paketi içinden hem toplu SMS hem de ZİM gönderimi yapabilirsiniz. ZİM gönderimleriniz paket içeriğinden 2 kredi olarak düşer. Sizlere sunduğumuz paketlere hemen göz atmaya başlayabilir; şirketiniz için en iyi Mesaj Üssü paketini seçebilirsiniz.